poniedziałek, 26 sierpnia 2019


Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa dysponuje nowoczesną, wielofunkcyjną "Grodzką Salą Bankietową” o powierzchni ok 250 m2 o wysokim standardzie wyposażenia, z możliwością organizacji imprez okolicznościowych takich jak; wesela, komunie, chrzciny, imieniny, urodziny, rocznice, bale maturalne, komersy, studniówki jak również szkolenia czy konferencje.

Grodzka Sala Bankietowa

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy unikalne i przestronne w pełni klimatyzowane wnętrze wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia gastronomiczne.


Dzięki systemowi ścian przesuwnych, istnieje możliwość podziału sali na dwie lub trzy części, tak aby jak najlepiej dostosować wynajmowaną powierzchnię do Państwa potrzeb.


Oferujemy Państwu możliwość kompletnej organizacji imprezy okolicznościowej lub jedynie wynajęcia sali i zaplecza cateringowego, pozostawiając Państwu wybór firmy cateringowej, oraz innych urozmaiceń imprezy. Pozwoli to Państwu na znaczne obniżenie kosztów organizacji imprezy i dostosowanie do własnych potrzeb.


Nasza sala jest nowoczesną, nowo oddaną salą balową, wyposażoną w nowoczesny rzutnik, system nagłaśniający oraz sprzęt karaoke, Internet Wifi jak również rozległy teren wokół budynku umożliwiający dodatkowe atrakcje np; uroczyste wejście zaproszonych gości po schodach i dywanie bezpośrednio na salę, jak również wydzielone miejsca dla palących, rozległy korytarz, stoły pingpongowe i wiele innych udogodnień. Obiekt posiada również przestronne miejsca parkingowe oraz pełny monitoring, a niewątpliwie jego zaletą jest dogodny dojazd i usytuowanie.Chętnie nawiążemy współpracę z firmami tj. Klientami Biznesowymi jak również z Klientami Indywidualnymi.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, chętnie przedstawimy Państwu propozycje, oraz warunki dotyczące organizacji uroczystości okolicznościowych.

Oferujemy atrakcyjne ceny.

Kontakt

ul. Kołłątaja 13, Nowy Sącz 33-300

tel.: 536 361 268, email.: sala.bankietowa@grodzkasm.plGaleria


Uniqa

Reklama

Ubezpieczenie na życie

Reklama

Miejsce pod reklamę

Reklama

Ubezpieczenie na życie