Wykaz budynków

Wykaz budynków

Wyszukaj budynek

AdministracjaAdres budynkuIlość klatekIlość mieszkańData oddania do użytkowaniaPrzedstawiciel Rady Członkowskiej
ZAB1I Pułku Strzelców Podhalańskich 82301966Grzegorz Kostrzewa
ZAB1I Pułku Strzelców Podhalańskich 142301967Grzegorz Kostrzewa
ZAB1Aleja Wolności 454601965Jan Fedko
ZAB1Batorego 46, 46A, 46B, 48, 505671966Małgorzata Zadarko
ZAB1Batorego 54, 54A, 56, 584501967Małgorzata Zadarko
ZAB1Grota Roweckiego 2,4,6, Batorego 67,695701962Małgorzata Zadarko
ZAB1Grodzka 282251972Jan Fedko
ZAB1Grota Roweckiego 121181962Jan Fedko
ZAB1Grota Roweckiego 12a1181962Jan Fedko
ZAB1Grota Roweckiego 141181962Jan Fedko
ZAB1Klasztorna 2871051973Janina Marczyk Musiał, Bożena Kiemystowicz
ZAB1Klasztorna 304601975Janina Marczyk Musiał, Bożena Kiemystowicz
ZAB1Klasztorna 365751973Janina Marczyk Musiał, Bożena Kiemystowicz
ZAB1Klasztorna 384601975Janina Marczyk Musiał, Bożena Kiemystowicz
ZAB1Konopnickiej 164601975Bolesław Krupa
ZAB1Konopnickiej 183451975Bolesław Krupa
ZAB1Konopnickiej 284601974Halina Hasior
ZAB1Konopnickiej 304601974Halina Hasior
ZAB1Konopnickiej 324601975Halina Hasior
ZAB1Kr. Jadwigi 1971051976Ewa Pocenty Żelazko
ZAB1Kr. Jadwigi 216901976Ewa Pocenty Żelazko
ZAB1Kr. Jadwigi 235751976Ewa Pocenty Żelazko
ZAB1Kr. Jadwigi 256901975Ewa Pocenty Żelazko
ZAB1Kr. Jadwigi 276901976Ewa Pocenty Żelazko
ZAB1Kr. Jadwigi 335751975Robert Gębka
ZAB1Kr. Jadwigi 375751974Robert Gębka
ZAB1Kr. Jadwigi 395751975Robert Gębka
ZAB1Kr. Jadwigi 435751975Janina Marczyk Musiał, Bożena Kiemystowicz
ZAB1Kunegundy 111121989Grzegorz Kostrzewa
ZAB1Kunegundy 473451977Grzegorz Kostrzewa
ZAB1Kunegundy 342291978Grzegorz Kostrzewa
ZAB1Matejki 323451967Małgorzata Zadarko
ZAB1Matejki 50 Długosza 354551967Jan Fedko
ZAB1Nawojowska 51441976Kazimierz Galas, Joanna Rawska Pietrzkiewicz
ZAB1Nawojowska 71451976Kazimierz Galas, Joanna Rawska Pietrzkiewicz
ZAB1Nawojowska 111451977Kazimierz Galas, Joanna Rawska Pietrzkiewicz
ZAB1Nawojowska 131441977Kazimierz Galas, Joanna Rawska Pietrzkiewicz
ZAB1Nawojowska 151451978Kazimierz Galas, Joanna Rawska Pietrzkiewicz
ZAB1Nawojowska 171441978Kazimierz Galas, Joanna Rawska Pietrzkiewicz
ZAB1Nawojowska 191451978Kazimierz Galas, Joanna Rawska Pietrzkiewicz
ZAB1Nawojowska 211441978Ewa Pocenty Żelazko
ZAB1Nawojowska 297401992Ewa Pocenty Żelazko
ZAB1Podhalańska 112201980Grzegorz Kostrzewa
ZAB1Rejtana 147951976Bolesław Krupa
ZAB1Sienkiewicza 232301965Grzegorz Kostrzewa
ZAB1Sienkiewicza 24, 24A, 26A, 26B4271986Grzegorz Kostrzewa
ZAB1Sienkiewicza 36181990Grzegorz Kostrzewa
ZAB1Żółkiewskiego 31151973Jan Fedko
ZAB1Żółkiewskiego 253451952Jan Fedko
ZAB2Barska 533201989Maria Kłak
ZAB2Barska 553401988Maria Kłak
ZAB2Cicha 64301982Maria Kłak
ZAB2Cicha 82291983Maria Kłak
ZAB2Hallera 174401982Stanisław Saczka
ZAB2Kochanowskiego 324601968Marek Wąsowicz
ZAB2Kochanowskiego 592201981Stanisław Saczka
ZAB2Kołłątaja 166901970
ZAB2Kołłątaja 141451970
ZAB2Kołłątaja 181451970
ZAB2Kraszewskiego 32301971Marian Szabłowski
ZAB2Kraszewskiego 52301971Marian Szabłowski
ZAB2Kraszewskiego 92301971Marian Szabłowski
ZAB2Kraszewskiego 132301971Marian Szabłowski
ZAB2Lwowska 731251972Aniela Szpera
ZAB2Lwowska 751251972Aniela Szpera
ZAB2Lwowska 771251971Aniela Szpera
ZAB2Lwowska 811251971Aniela Szpera
ZAB2Lwowska 836901972Aniela Szpera
ZAB2Lwowska 856901971Aniela Szpera
ZAB2Lwowska 876901972Aniela Szpera
ZAB2Młodzieżowa 182201981Stanisław Saczka
ZAB2Na Rurach 266901969Sabina Winiarska
ZAB2Naściszowska 803201990Maria Kłak
ZAB2Paderewskiego 386901969Elżbieta Fiałek
ZAB2Paderewskiego 526901968Marek Wąsowicz
ZAB2Sikorskiego 2-42221985Stanisław Bereza
ZAB2Sikorskiego 332181991Stanisław Bereza
ZAB2Szkolna 111451970Elżbieta Fiałek
ZAB2Szkolna 131451970Sabina Winiarska
ZAB2Szkolna 224601969Elżbieta Fiałek
ZAB2Tuwima 31401969Marek Wąsowicz
ZAB2Tuwima 51401969Marek Wąsowicz
ZAB2Lwowska 41 / Żywiecka 117261993Stanisław Bereza
ZAB2Żywiecka 214601970
ZAB2Żywiecka 354601968Marek Wąsowicz
ZAB3Armii Krajowej 12581980Henryk Wojciechowski
ZAB3Armii Krajowej 24401981Ilona Kronenberger
ZAB3Armii Krajowej 32581980Henryk Wojciechowski
ZAB3Armii Krajowej 42201981Ilona Kronenberger
ZAB3Armii Krajowej 72581979Henryk Wojciechowski
ZAB3Armii Krajowej 92581980Józef Chudy
ZAB3Armii Krajowej 172581981Agata Surma
ZAB3Armii Krajowej 192631981Agata Surma
ZAB3Armii Krajowej 215501981Agata Surma
ZAB3Armii Krajowej 252581981Ilona Kronenberger
ZAB3Armii Krajowej 273431980Agata Surma
ZAB3Armii Krajowej 27 - dobudówka181992Agata Surma
ZAB3Barska 83301986Kazimierz Korczyński, Maria Czarnecka-Konopczyk
ZAB3Barska 103301987Kazimierz Korczyński, Maria Czarnecka-Konopczyk
ZAB3Barska 125501986Kazimierz Korczyński, Maria Czarnecka-Konopczyk
ZAB3Barska 143301988Kazimierz Korczyński, Maria Czarnecka-Konopczyk
ZAB3Batalionów Chłopskich 123301983Lidia Nowak
ZAB3Batalionów Chłopskich 143301983Lidia Nowak
ZAB3Batalionów Chłopskich 163301983Lidia Nowak
ZAB3Batalionów Chłopskich 202471984Tadeusz Waśko
ZAB3Batalionów Chłopskich 222571984Tadeusz Waśko
ZAB3Batalionów Chłopskich 242571985Tadeusz Waśko
ZAB3Hubala 14401986Kazimierz Korczyński, Maria Czarnecka-Konopczyk
ZAB3Hubala 24401985Tadeusz Dominik, Jerzy Serek
ZAB3Hubala 34401987Kazimierz Korczyński, Maria Czarnecka-Konopczyk
ZAB3Hubala 42201986Tadeusz Dominik, Jerzy Serek
ZAB3Hubala 56601987Kazimierz Korczyński, Maria Czarnecka-Konopczyk
ZAB3Hubala 62461986Tadeusz Dominik, Jerzy Serek
ZAB3Hubala 73301988Kazimierz Korczyński, Maria Czarnecka-Konopczyk
ZAB3Hubala 82581987Józef Maciaś
ZAB3Hubala 102571988Józef Maciaś
ZAB3Lwowska 1104401979Henryk Wojciechowski
ZAB3Lwowska 1122201979Henryk Wojciechowski
ZAB3Lwowska 112 - dobudówka1101992Henryk Wojciechowski
ZAB3Lwowska 1164401979Henryk Wojciechowski
ZAB3Lwowska 1222201979Józef Chudy
ZAB3Lwowska 1284401979Józef Chudy
ZAB3Lwowska 1302201980Józef Chudy
ZAB3Lwowska 1322201980Małgorzata Diakowicz
ZAB3Lwowska 1362581980Małgorzata Diakowicz
ZAB3Lwowska 1384401980Małgorzata Diakowicz
ZAB3Lwowska 138 - dobudówka1101992Małgorzata Diakowicz
ZAB3Nadbrzeżna 632251980Agata Surma
ZAB3Nadbrzeżna 652201980Agata Surma
ZAB3Partyzantów 15501985Tadeusz Dominik, Jerzy Serek
ZAB3Partyzantów 33301985Tadeusz Dominik, Jerzy Serek
ZAB3Partyzantów 42201984Tadeusz Dominik, Jerzy Serek
ZAB3Partyzantów 52201986Józef Maciaś
ZAB3Partyzantów 62201984Tadeusz Dominik, Jerzy Serek
ZAB3Partyzantów 72571987Józef Maciaś
ZAB3Partyzantów 142571986Józef Maciaś
ZAB3Partyzantów 162461986Józef Maciaś
ZAB3Sucharskiego 15501986Kazimierz Korczyński, Maria Czarnecka-Konopczyk
ZAB3Sucharskiego 34501985Tadeusz Dominik, Jerzy Serek
ZAB3Sucharskiego 54401984Tadeusz Dominik, Jerzy Serek
ZAB3Sucharskiego 117691984Tadeusz Waśko
ZAB3Sucharskiego 134401984Lucjan Cisowski
ZAB3Sucharskiego 154401984Lucjan Cisowski
ZAB3Sucharskiego 173301984Lucjan Cisowski
ZAB3Sucharskiego 192571986Lucjan Cisowski
ZAB3Sucharskiego 212461985Lucjan Cisowski
ZAB3Sucharskiego 444401983Lidia Nowak
ZAB3Sucharskiego 462201983Lidia Nowak
ZAB3Sucharskiego 545631983Edyta Adamek, Stanisław Mężyk
ZAB3Sucharskiego 565571983Edyta Adamek, Stanisław Mężyk
ZAB3Sucharskiego 583301982Edyta Adamek, Stanisław Mężyk
ZAB3Sucharskiego 604401983Edyta Adamek, Stanisław Mężyk
ZAB3Sucharskiego 623301982Edyta Adamek, Stanisław Mężyk
ZAB3Sucharskiego 642201984Edyta Adamek, Stanisław Mężyk
ZAB3Sucharskiego 664401982Edyta Adamek, Stanisław Mężyk
ZAB3Westerplatte 246741983Edyta Adamek, Stanisław Mężyk
ZAB4Słoneczna 13451976Jarosław Brzozowski, Elżbieta Maślanka
ZAB4Słoneczna 24601976Jarosław Brzozowski, Elżbieta Maślanka
ZAB4Słoneczna 33451977Jarosław Brzozowski, Elżbieta Maślanka
ZAB4Słoneczna 44601977Jarosław Brzozowski, Elżbieta Maślanka
ZAB4Słoneczna 65751979Grażyna Obrzud
ZAB4Słoneczna 75751981Dawid Lipka
ZAB4Słoneczna 85501989Dawid Lipka
ZAB51 Brygady 43301992Krzysztof Psonak
ZAB51 Brygady 89901992Arkadiusz Abram
ZAB51 Brygady 104401992Arkadiusz Abram
ZAB51 Brygady 125501992Arkadiusz Abram
ZAB51 Brygady 148831991Zdzisława Dobosz
ZAB51 Brygady 167701991Zdzisława Dobosz
ZAB51 Brygady 183301992Zdzisława Dobosz
ZAB51 Brygady 209931990Andrzej Kulig
ZAB51 Brygady 224401991Andrzej Kulig
ZAB51 Brygady 243301990Andrzej Kulig
ZAB51 Brygady 264401990Bogdan Bobrowski
ZAB51 Brygady 285501991Bogdan Bobrowski
ZAB51 Brygady 325501990Bogdan Bobrowski
ZAB51 Brygady 348801990Krystyna Kurzeja
ZAB51 Brygady 36101001989Krystyna Kurzeja
ZAB5Freislera 42302000Stanisław Berdysz
ZAB5Korzeniowskiego 65501989Paulina Poray-Zbożek
ZAB5Korzeniowskiego 86601989Paulina Poray-Zbożek
ZAB5Korzeniowskiego 10131301988Paulina Poray-Zbożek
ZAB5Rokitniańczyków 365501992Krzysztof Psonak
ZAB5Rokitniańczyków 382201992Krzysztof Psonak
ZAB5Rokitniańczyków 402201992Krzysztof Psonak
ZAB5Traugutta 356701998Stanisław Berdysz
ZAB5Traugutta 377802000Stanisław Berdysz